Doména www.stipackystipacedreva.cz včetně SEO micro site je na prodej nebo pronájem. Více informací na www.investicnidomenynaprodej.cz

 

Štípačky dřeva – výhody využití

Štípačky dřeva – polena snadno a rychle

Chcete obstarat krmivo pro Váš krb nebo kamna svižně a bez obtíží? Výkonné přístroje, kterým se říká „štípače“ nebo „štípačky“ Vám vyhoví s rychle, efektivně a elegantně. Štípačky dřeva Vám nabízí možnost naštípat obrovské množství malých polínek velkých polen bez větší námahy. Takový štípač dřeva je v podstatě mnohokrát účinnější alternativou ke klasickému špalku a sekeře. Na rozdíl od tohoto způsobu porcování dřeva je však práce se štípačkami naprosto bezpečná – nehrozí nebezpečí, že byste při užívání tohoto přístroje ublížili sobě nebo komukoliv ve Vašem okolí.
 
Společnost dodává štípačky dřeva o rozdílném výkonu a rozdílné velikosti od různých prověřených světových značek. K dispozici jsou kvalitní přístroje od značek AL-KO, WOODSTER a SCHEPPACH. Zásadním parametrem u štípaček dřeva je takzvaná tlačná síla (neboli štípací tlak), která určuje, jak velká polena mohou být připravena a v důsledku i tempo, kterým přístroj pracuje. Nejlevnější jsou samozřejmě malé štípače dřeva s nižší tlačnou silou, určené k vytváření kratších polínek s menším průměrem. Tyto šikovné pomocníky pro každého, kdo rád topí dřevem lze sehnat od 4 590 Kč. Za to nejvýkonnější štípače vhodné pro ty nejnáročnější uživatele dokáží naštípat i poleno z toho nejtvrdšího dřeva, které je dlouhé téměř 140 cm a 40 cm široké. Takto robustní a silný přístroj může stát i přes 18 000 Kč. 
 

Další výhody štípačů dřeva 

I přes to, že štípače dřeva mohou mít tlačnou sílu v rozmezí čtyř a dvanácti tun a jejich váha se pohybuje od 30 do 200 kg, jedná se o přístroje, které jsou díky svým kolečkům plně mobilní. Obstarání velkého množství topiva nikdy nebylo jednodušší. Se štípači dřeva od firmy nemusíte dbát na sukovitost dřeva ani jiné překážky. V nabídce těchto sympatických společníků vhodných do domácnosti, na chatu i pilu si určitě vybere každý, kdo připravuje dřevo na zátop ve větším množství.
[16:43:22] Anet Raichová Tomčíková: ten formát by to chtělo teda upravit, to kdyžtak udělám