Doména www.stipackystipacedreva.cz včetně SEO micro site je na prodej nebo pronájem. Více informací na www.investicnidomenynaprodej.cz

 

Štípačky jako užitečný pomocník

Užitečný pomocník na chalupě – štípačka dřeva

Velmi užitečným pomocníkem pro všechny chalupáře, majitele rodinných domků, penzionů, zkrátka pro všechny, kteří potřebují udělat větší zásobu polen na zimní období je štípačka dřeva.

Topíte v kotli na dřevo, v krbových kamnech nebo přímo v krbu. Tak budete určitě potřebovat štípače dřeva. Podle toho, jak velké zásoby si chystáte na zimu udělat, nebo jaký zdroj tepla používáte si u firmy Kobras určitě vyberete užitečného pomocníka. Je jím štípačka dřeva. A určitě se stane pro vás naprosto nepostradatelnou, až si na ni zvyknete.

 

Doporučujeme si nejdříve, před nákupem propočítat jaké množství dřeva budete zpracovávat, velikost dodaného polotovaru a polen, které budete potřebovat na topení. Potom se stačí jen podívat na internet a pečlivě si pročíst vše o štípačkách na dřevo. Pokud máte množnost navštívit prodejnu Kobras osobně, je to samozřejmě velmi výhodné. Můžete se seznámit s novým členem Vaší rodiny – štípačkou dřeva osobně.

 

Zaměstnanci firmy vám štípačku dřeva, vašeho užitečného pomocníka rádi předvedou a seznámí vás s jejím provozem. Pokud nemáte možnost přijet, stačí zatelefonovat a poslat e – maily s dotazem. Vše vám bude vysvětleno. A můžete, pokud se rozhodnete pro koupi štípače dřeva využít i možnosti odvozu zdarma po celé republice. A to určitě není špatná služba, spočítejte si, kolik korun můžete ušetřit za dopravu vašeho užitečného pomocníka k vám domů.

 

Štípačka dřeva je opravdu užitný pomocník, který ušetří hlavně váš čas a také fyzické síly, které můžete potom využít někde jinde. Díky silným motorům dokážou štípačky dřeva zpracovat i 130 cm dlouhá polena o průměru i kolem půl metru. Dovedete si představit, jak dlouho by vám trvala tato práce jen se sekerou? Ke štípačkám dřeva je dodáváno i příslušenství, různé rozšiřovací klíny, které si můžete přikoupit nebo je v akci obdržíte k vybraným typům zdarma.

Pokud si pořídíte štípač dřeva od firmy Kobras, máte jistotu, že váš krb nikdy nevyhasne.