Doména www.stipackystipacedreva.cz včetně SEO micro site je na prodej nebo pronájem. Více informací na www.investicnidomenynaprodej.cz

 

Štípačky dřeva - široký výběr

Firma nabízí široký výběr štípaček na dřevo

Neocenitelný pomocník při zásobování poleny topného dřeva do všech možných zdrojů tepla – krbů, krbových kamen, kotlů na dřevo, je štípačka dřeva od specialisty na takovéto stroje

Ještě než začnete uvažovat o koupi tohoto zařízení, doporučujeme navštívit internetové stránky prodejce. Naleznete zde široký výběr různých typů štípačů dřeva. Jednak podle konstrukce, jednak dle velikosti zpracovávaného materiálu. 

 

Podle konstrukce lze vybírat z nabídky vertikálních nebo horizontálních štípaček dřeva, vybírejte samozřejmě podle toho, kolik dřeva potřebujete zpracovat. Pokud máte rodinný dům nebo chalupu a potřebujete jen příležitostně zatopit v zimních měsících, vystačíte si s nabídkou z levnějších typů štípaček na dřevo. Pokud bydlíte v chladnějším pásmu, v podhůří či přímo na horách, nebo vlastníte menší penzion, vyplatí se zakoupit již výkonní stroj, který je téměř na profesionální úrovni. Pro majitele firmy nabízející topné dřevo se také najde vhodný profesionální výrobek, Opět zálež na velikosti zpracovávaného materiálu a na rozměrech konečného produktu.

 

Nejlépe ale uděláte, pokud se zastavíte na naší prodejně a prohlédnete si osobně naši nabídku. Vyškolený personál vám ukáže široký výběr štípaček na dřevo, zjistí vaše požadavky a navrhne výrobek, o kterém bude mít jistotu, že se bude hodit k účelům, pro které ho potřebujete. Štípačky na dřevo mají samozřejmě plný záruční i pozáruční servis a můžete si k nim zakoupit i další potřebné doplňky, klíny.

 

Můžete vybírat z nabídek firem AL – KO, Woodster a Scheppach. Jestli potřebujete levné a výkonné štípače, je AL – KO pro vás velmi vhodným řešením. Je doporučené tyto výrobky použít pro chalupy, chaty či rodinné domy. Dražší a výkonnější štípače dřeva využijí spíše majitelé penzionů či firem dodávající palivové dřevo. 

 

Každý zákazník najde v prodejně firmy výrobek, který mu bude vyhovovat, a v případě nákupu mu bude štípač dřeva dovezen zdarma až na místo určení.