Doména www.stipackystipacedreva.cz včetně SEO micro site je na prodej nebo pronájem. Více informací na www.investicnidomenynaprodej.cz

 

Štípače dřeva - nenáročná manipulace

Štípačky dřeva – snadná manipulace a topivo za několik okamžiků

Takzvané štípače nebo štípačky dřeva jsou přístroje, které Vám mnohonásobně usnadní přípravu zásob dřeva na topení. Díky výkonným elektromotorům štípaček můžete rovnou zapomenout na několikahodinové dření se sekerou doprovázené bolestí v zádech. Štípače dřeva jsou přístroje, které nasekají dřevo na polínka rychle a účinně. Manipulace s nimi je nenáročná a oproti štípání dřeva sekerou i bezpečná. Jedná se ideální a snadno ovladatelné pomocníky do jakéhokoliv domu se zahradou, na každou chalupu – či zkrátka na jakékoliv místo, kde je potřeba velkého množství dřeva na zátop. Štípačky dřeva jsou díky kolečkům plně mobilní, tudíž si je navzdory leckdy vysoké hmotnosti můžete přesouvat dle potřeby a libosti.

 

Vertikální a horizontální štípačky dřeva

Společnost nabízí štípačky dřeva od tří vynikajících značek - WOODSTER, AL-KO a SCHEPPACH. Každá z těchto značek vyrábí přístroje dvou základních typů – horizontální štípače dřeva a vertikální štípače dřeva. Horizontální štípačky dřeva jsou lehčí, méně výkonné a obvykle i levnější přístroje, které jsou ideální k občasnému naštípání menších polen do krbu (cca od 20 do 50 cm). Horizontální štípače více přijdou vhod uživatelům, kteří nejsou na topení dřevem přímo odkázáni. Tato zařízení jednoduchá na manipulaci lze u společnosti zakoupit přibližně od 4500,- do 6000,-. Cena samozřejmě závisí na výkonu.

Pokud praktikujete topení dřevem ve velkém, vertikální štípačky dřeva jsou pro Vás skvělým řešením. Tato více či méně těžká a robustní zařízení si dokáží poradit i s obrovskými sukovitými kusy dřeva. Tlačná síla těchto štípačů se pohybuje mezi sedmi a dvanácti tunami – čím je větší, tím je přístroj výkonnější a dražší. Všechny štípačky dřeva dodávané společností jsou naprosto bezpečné – splňují ty nejpřísnější bezpečnostní normy a tudíž se při práci s nimi nemusíte ničeho bát.